noworoczne wietrzenie magazynów

 

 

ARGO Salony Pięknych Wnętrz to sieć specjalistycznych punktów sprzedaży z dziedziny materiałów wykończenia wnętrz. Oferujemy kompleksową obsługę. Wykwalifikowany dział sprzedaży zapewni nie tylko korzystne ceny, jak i również profesjonalne doradztwo. Biuro projektowe przeprowadzi konsultacje dotyczące planów zagospodarowania wnętrza, wykona projekt. Dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne zorganizuje dostawę towaru w wyznaczone miejsce. Ściśle współpracujemy z rzetelnymi firmami wykończeniowymi. Nie pozostawiamy klienta samego z zakupionym towarem. Pomagamy zrealizować cały projekt.

 

Wieloletnie doświadczenie i silne ugruntowanie na rynku umożliwia Nam dostęp niemal do każdego asortymentu z branży, poszukiwanego przez klienta. Posiadamy w ofercie produkty większości

 

polskich oraz europejskich producentów w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, paneli podłogowych, drzwi i innych materiałów wykończeniowych. Posiadamy duże zasoby magazynowe, a co za tym idzie dostępność "od ręki" wielu pozycji. Współpracujemy bezpośrednio z wieloma fabrykami, umożliwia to szybką realizację także dużych i trudnych zamówień.

Naszym motto jest:   Z Nami się układa....

 

 

Na chwilę obecną posiadamy w ofercie produkty większości polskich oraz europejskich producentów w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej i materiałów wykończeniowych. Bezpośrednia współpraca z fabrykami umożliwia nam szybką realizację także dużych i trudnych zamówień. Magazyny oraz oddziały w Mińsku Mazowieckim i Garwolinie zapewniają ciągłą sprzedaż kilkuset wzorów płytek.

 


Fachowość, ceny, odpowiednie zaopatrzenie i otwartość na negocjacje ... tym zyskujemy klientów !!!

 

  • Zatrudniamy wykwalifikowany i przeszkolony personel, aby sprostać oczekiwaniom klienta.
  • Posiadamy "na stanie" około 1700 wzorów płytek
  • ARGO DYSTRYBUCJA obsługuje ponad 200 sklepów
  • Prowadzimy sprzedaż ratalną, internetową, obsługujemy karty płatnicze, gotówkowe oraz korzystne warunki płatności dla handlu hurtowego
  • Zapewniamy dowóz - dysponujemy środkami transportu
  • Zapewniamy pomoc techniczną w doborze płytek
  • Dla architektów proponujemy katalogi na płytach CD
  • Wykonujemy projekty łazienek przy pomocy jednego z najbardziej profesionalnych programów CADowych dostępnych na rynku.

 

 

 

WŁAŚCICIELE FIRMY

 

 

Artur Wocial
                

Grzegorz Niedźwiedziuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 Powered by: www.cdx.pl  
close button