noworoczne wietrzenie magazynów

 

Zapraszamy do współpracy Architektów i Projektantów

 

Współpraca z Salonem ARGO polega na świadczeniu usługi pośrednictwa handlowego opartego na proponowaniu swoim klientom towarów z naszej oferty (kompleksowe wyposażenie wnętrz – łazienki, drzwi, podłogi drewniane, tapety i tynki dekoracyjne) i w końcowym etapie doprowadzenie do zakupu tychże artykułów przez kontrahenta w naszym salonie.
Efektem końcowym na bazie podpisanej umowy jest wypłata dla Pańs
twa wynagrodzenia prowizyjnego od zrealizowanych przez klienta zakupów w naszym salonie.

 

Zmieniający się styl i jakość życia stawia przed Państwem jako kreatorami, połączenie funkcjonalności z najnowszymi trendami i stylami. Szukając inspiracji by zaproponować klientowi coś niepowtarzalnego a jednocześnie zadowalającego jego gusta potrzebują Państwo wsparcia, co jest myślą przewodnią naszych działań inspirowanych hasłem „ ARGO z nami się układa"

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, tworzymy w naszym salonie Studio architekta - projektanta. W osobnym pomieszczeniu znajdą Państwo bazę katalogów oraz produktów, gdzie wraz z klientem można dokonać przeglądu i wyboru produktów. Również w tym pomieszczeniu udostępnimy Państwu stanowisko projektowe

 

Pragniemy zaznaczyć, iż w naszym salonie  o powierzchni 1000 m2 szczycimy się bogatą ekspozycją handlową , na którą składa się ponad 100 różnych aranżacji łazienkowych, bogaty wybór armatury, ceramiki sanitarnej, kabin oraz drzwi, paneli i podłóg drewnianych Nasz salon działa 6 dni w tygodniu co daje możliwość swobodnego wyboru czasu na zapoznanie się klienta z ofertą w dogodnym dla niego czasie.
Gorąco zapraszamy do współpracy gwarantując pełen profesjonalizm oraz wciąż nowe pomysły na naszą współpracę.

 

Proponujemy Państwu podpisanie umowy handlowej na czas nieokreślony.
Warunki i szczegóły można ustalić z Panem Marcinem Fornalem:

Marcin Fornal
Kierownik Działu Inwestycji

 723-110-150
marcin.fornal@argoag.pl

 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących współpracy prosimy o kontakt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 
 Powered by: www.cdx.pl  
close button