Najważniejsze elementy wyposażenia łazienki

Zanim zaczniemy wybierać elementy wyposażenia łazienki, warto zastanowić się, na co pozwala nam pomieszczenie, w którym nasza łazienka będzie się znajdować. Trzeba mieć plan. Kluczowym elementem jest dobre wygospodarowanie miejsc, w których znajdą się przyłącza i odprowadzenia wody. Kolejnym krokiem jest dopasowanie płytek do stworzonej przestrzeni. A dopiero na końcu należy zając się zamontowaniem interesującego nas sprzętu.  Na stronie ARGO znajdą Państwo projekty łazienek i szeroki wybór płytek podłogowych, więc jeśli właśnie projektujesz swoją łazienkę, zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz wiele inspiracji i produktów w korzystnych cenach.

Wanna czy prysznic

Podczas podejmowania decyzji co do wyboru wanny czy prysznica istotna jest przestrzeń. W przypadku małych łazienek oczywistym wyborem jest kabina prysznicowa, która nie będzie zajmować wiele powierzchni. Wanna wydaje się lepszym rozwiązaniem w przypadku konieczności zagospodarowania dużego pomieszczenia. Daje ona nie tylko większe poczucie komfortu, ale bogactwo kształtów i szeroki wybór modeli nowoczesnych wanien czy umywalek, pozwala na łatwe manipulowanie charakterem łazienki oraz umożliwia stworzenie unikalnego designu.

Ogrzewanie podłogowe

Płytki ceramiczne mają tą zaletę, że łatwo przewodzą ciepło. Powoduje to, że na wczesnym etapie projektowania łazienki warto zastanowić się nad zamontowaniem ogrzewania podłogowego. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które eliminuje konieczność często mozolnego szukania ładnych i jednocześnie funkcjonalnych grzejników.

Wybór lustra

Ostatnio modne stają się coraz bardziej lustra pozbawione ramy, tafla szkła w różnych kształtach może znacznie optycznie powiększyć pomieszczenie, szczególnie jeśli zdecydujemy się na zamontowanie dwóch luster naprzeciwko siebie.

Jak widać, sprawa nie jest prosta. Z tego powodu przed wyborem poszczególnych elementów ceramiki łazienki, warto zapoznać się z ofertą modeli w naszych sklepach stacjonarnych ARGO zlokalizowanych między innymi w Mińsku Mazowieckim, Siedlcach czy Lublinie oraz z projektami łazienek. Nasi eksperci służą pomocą i doradzą Państwu w razie jakichkolwiek wątpliwości.